O Projekte

Výnimočný a nadčasový projekt

O projekte

Predstavujeme obytnú zónu Hliny 1.

Zónu, kde budete mať všetko na jednom mieste. Či túžite po byte, či hľadáte bývanie v rodinnom dome - projekt Hliny 1 ponúka širokú paletu bývania.

Výstavba je situovaná na pozemku pri pulzujúcej tepne mesta Nová Dubnica, na vjazde do mesta.

Projekt ponúka ideálne bývanie s kvalitne vybudovanou dopravnou sieťou, širokými asfaltovými cestami a dlažobnými chodníkmi. Priestor s dostatočným množstvom parkovacích miest. Všetko v susedstve zelenej oázy Kolačínskeho potoka.

Na vjazde do zóny budú vybudované 2 bytové domy v centre s polyfunkčným objektom. Ponúknu bývanie v jedno - až štvorizbových bytoch. V projekte je uvažované s parkovacími miestami pri objektoch ako aj s podzemným parkovaním.

V juhozápadnej časti zóny HLINY 1 sú navrhnuté parcely pre samostatne stojace rodinné domy vo dvoch paralelných uliciach s obojstrannou zástavbou. Charakter výstavby sme sa snažili zjednotiť tak, aby sme dosiahli ucelený ráz celej lokality (napr. typový projekt RD, jednotné oplotenie pozemkov antracitovej farby...).

Súbežne s cestou I. triedy je vybudovaný protihlukový val, ktorý eliminuje dôsledky dopravy a prinesie ďalšiu zeleň do lokality.

Projekt „Hliny 1“ je novou, modernou lokalitou spĺňajúcou všetky požiadavky dnešnej doby pre kvalitné bývanie.

Pravidlá ochrany súkromia a cookies

Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Akceptovať a zatvoriť Nastavenia